08.27 (sekmadienis)

LR F9U čempionatas "Dronahell 2023" (finalai)

Dronahell 2023 vyks jau penktą kartą. Šiais metais turime naują rungtį: mokinių grupę, tad vaikai, iki 18 metų turės didesnę galimybę laimėti prizų varžantis su savo amžiaus varžovais. Tačiau reiktų nepamiršti, jog šie mažieji pilotai vis dėlto nėra tokie lėti ir kartais lenkia senbūvius! Taip pat varžybų metu dalyviai rungsis dėl LR čempiono titulo, tad sužinosime ne vien, kas yra geriausias Baltijos pilotas, bet ir greičiausius Lietuvos pilotus.
www.dronahell.lt

Vieta: Vilniaus g. 188, Didžvario Stadionas
10:00 - 20:00

Menturgis

Menturgis vyks pėsčiųjų alėjoje arba Kaštonų alėjoje 08.26-27d. nuo 10:00 iki 20:00 val. Laukiami visi, kurie kuria savo menus ir neturi kur parodyti, yra registracija!!! ruokis@atomas.lt

Vilniaus g-vė pėsčiųjų alėja - Kaštonų al.
10:00 - 20:00

Programa „Pirties kiemas”, kurioje net 4 mobiliosios pirtys, masažo palapinė, arbatos laužas

Programa „Pirties kiemas” 2023 rugpjūčio 26 ir 27 dienomis. Vyksmas: Įkuriamas pirties kiemas (4 mobiliosios pirtys, masažo palapinė, arbatos laužas (saugi kilnojama laužavietė). Programose: profesionalūs pirtininkai iš visos Lietuvos, kurie lankytojus ne tik pamalonins geru garu, bet ir pamokys geros pirties principų, sveikatinamųjų procedūrų, dvasingų ritualų. Renginio svečiai galės palyginti lietuviškos pirties subtilybes, paįvairintas sumaniomis autorinėmis improvizacijomis. Lankytojų laukia skirtingų medžio vantų prisilietimai, grožio ir atpalaiduojamosios procedūros, lydimos įvairių natūralių aromatų ir netikėtų garsų, natūralių kvapų terapija, druskos pilingas, vanojimasis, svečių vanojimas, vytelių vibroakustinis masažas, medaus masažas, supažindinimas su vanojimo technika.

Talkšos ežero pakrantės pliažas
11:00 - 18:00

Šiaulių „Aušros" muziejaus padaliniai lankomi nemokamai

Šiaulių „Aušros" muziejaus padalinių – Chaimo Frenkelio vilos-muziejaus, Fotografijos muziejaus, Šiaulių istorijos muziejaus, Venclauskių namų-muziejaus, Žaliūkių malūnininko sodybos-muziejaus, Dviračių muziejaus, Radijo ir televizijos muziejaus – lankymas yra nemokamas..

11:00 - 17:00

Filmas "Šuolis" peržiūra

„Šuolis“ – pasaulį pavergusi istorija apie lietuvio drąsą. 1970-aisiais Simas Kudirka peršoko iš sovietinio laivo į JAV pakrančių apsaugos katerį ir pasiprašė politinio prieglobsčio. Grąžintas atgal ir įkalintas, Simas sulaukė didžiulio tarptautinio palaikymo, dėl jo išlaisvinimo buvo rengiamos tūkstantinės demonstracijos. Lietuvis iš Griškabūdžio tapo tarptautiniu žmogaus laisvių pažeidimo simboliu, o jo likimą sprendė net du JAV prezidentai – Richardas Nixonas ir Geraldas Fordas. Šie įvykiai Šaltojo karo metu sukėlė milžinišką politinį sąmyšį JAV ir Sovietų Sąjungoje.

FILMAS NEMOKAMAI

Polifonijos salė, Aušros al. 15
17:00 - 19:00