08.23 (trečiadienis)

Socialinės-kūrybinės dirbtuvės „KILOWAC 6“

Kaip ir praeitais metais, šviečiančius meno objektus kurs jungtinė lietuvių ir ukrainiecių komanda. Iš Ukrainos dalyvauja Ganna Bogachuk, Valery Pyrogov ir Viktor Bezpalko, o iš Lietuvos: Dainius Trumpis, Mantas Daujotas, Aušra Vaštakaitė ir Airidas Skublickas. Dirbtuvių metu sukurti originalūs šviestuvai ir šviečiantys meno objektai bus dovanojami Šiaulių regiono ir Respublikos organizacijoms – ligoninėms, slaugos namams ir kt. socialinėms įstaigoms.

Vieta: Zubovų rūmai (Aušros al.50)
16:00 - 20:00

Parodų ekspozicija

Parodų dalyviai: Ganna Bogachuk, Jolita Vaitkevičiūtė-Urbonienė, Jolita Puleikytė, Valery Pirohov, Šiaulių savanoriai fotografai: Edita Aleksandravičienė ir Žaneta Bytautienė "Gyvas Šiaulių atvirukas"; Ramunė Bernotaitė ir Daiva Šeibelienė "Spalvoti mėnesiai". Adomo Žudžio instaliacija lauke priešais rūmus.

Vieta: Zubovų rūmai, Aušros al.50
16:00 - 20:00

Tinklinis naktyse 2023

Ar kada bandei žaisti tinklinį NAKTĮ? Su mini PROŽEKTORIUMI ant galvos? Su šviečiančiu kamuoliu? Kviečiame registruotis į jau devintą kartą vyksiančias tik Šiauliuose naktinės tinklinio varžybos 3x3. KADA: rugpjūčio 23 dieną nuo 21 val. (Esant gausiam komadų skaičiui finalai planuojami rugpjūčio 24 d.) KUR: Šiauliuose prie tvenkinio Prūdelis. REGISTRACIJA: Kviečiame registruotis trijų žmonių komandą, komandos sudėtyje turi būti ne mažiau kaip viena moteris. Registracija telefonu 8 612 07080, el.paštu gbrazlauskaite@gmail.com (NURODYKITE - komandos narių vardus ir pavardes, komandos pavadinimą, kontaktinio asmens kontaktinį telefoną, iš kokio miesto esate 🙂

Tinklinio aikštynas prie tvenkinio Prūdelis
21:00 - 00:00

„Crazy Drummers“ Žygiuojančių būgnininkių šou su šventine choreografija

„Crazy Drummers“, Odesa, Ukraina. Žygiuojančių būgnininkių šou su šventine choreografija, minint artėjančią Ukrainos nepriklausomybės dienos šventę.
Odesos „Studija – 117“ įkurta prieš 20 metų. Studija turi studijų kryptį – choreografiją. Joje mokosi vaikai nuo 6 metų. Be choreografijos, studija turi ir kitą kryptį – grojimą mušamaisiais instrumentais. 2008 metais gimė projektas „Crazy Drummers“. Šiame projekte – žygiuojančių būgnų šou, choreografija, choreografija su vėliavomis ar vėliavėlėmis. Šiame šou vienu metu gali dalyvauti nuo 12 iki 40 atlikėjų. „Crazy Drummers“ yra gana žinomas Europoje, Rytuose ir JAV. Pirmasis didelis pasiekimas buvo dalyvavimas televizijos laidoje „Ukraina turi talentą“. Tada buvo daug kvietimų dalyvauti karnavaluose, karinių orkestrų pasirodymuose, paraduose ir kt. Tarp jų keturiskart dalyvavo karnavale Nicos mieste ir daugelyje kitų Prancūzijos miestų (Mazame, Luchon, Lecate, Lion, Saint-Contin, Port Barcar). Daugkartiniai kvietimai dalyvauti šou "Musikparade" Vokietija, Berlin Tattu, Bremen Tattu, karnavale Liuksemburge. Karinių orkestrų pasirodymas Lenkijoje ir Italijoje. O taip pat dalyvavo "Battle Drum Line" Panevėžyje, Lietuvoje. Virginia International Tattu, Norfolke, JAV. „Tattoo on stage“ Liucernoje, Šveicarija. Sharjah AOE edukacinių technologijų festivalis. Grupė daug koncertuoja ir Ukrainoje.

Vilniaus g. 237 (prie Buratino) aikštė 17:00
Prisikėlimo aikštė 17:30
P.Višinskio aikštė 18:00

Ne, Tai taip, Rašytojų kovos ir gyva muzika Aistė Brokenleg su grupe

Ne, Tai taip - Rašytojų kovos Rimantas Kmita, Eglė Vertelytė ir gyva muzika Aistė Brokenleg su grupe, moderuoja Giedrius Drukteinis.
Jau antras nepaprasto jautrumo renginys, kuriame lygioje kovoje kaunas du žymūs plunksnos meistrai, o šiais metais jais tampa "a žinai, kar mana šaknikes?" šiauliečiai - rašytojas Rimantas Kmita ir režisierė Eglė Vertelytė, o jų išmanumu rūpinsis rašytojas ir žurnalistas bei visuomenės veikėjas Giedrius Drukteinis. Ir suprantama, Jus lydės gyva muzika, kurią kuruos Aistė Brokenleg su grupe. Geras emocijas kels ir puikus užsakytas oras bei šventės atmosfera. Aistė Brokenleg - dainininkė bei dainų autorė, gyvenanti ir kurianti Vilniuje. Kaip pati autorė sako, jai svarbiausia kūriniai, kurie kaskart vis kitokie, neįtelpantys į konkretaus žanro rėmus. Kūrybinę veiklą pradėjusi 2016 m., po trejų metų su grupe Abrokenleg išleido debiutinį albumą “Auč”. TOM VALANDOM: https://youtu.be/Mz9L31Xfwic Gyvi Aistė Brokenleg pasirodymai energingi ir performatyvūs. Garsai, instrumentai, žanrai, sujungti autentiško ir gilaus Aistės balso tembro nukelia į unikalią muzikinę kelionę per emocingas istorijas. Pagirios Live: https://youtu.be/cagfRiqnTIU Aistė Brokenleg dažnai kuria bendradarbiaudama su skirtingais muzikos kūrėjais ir prodiuseriais, todėl jos dainoms būdinga žanrų įvairovė: indie, jazz, rock, dream pop, dub, techno. Home: https://youtu.be/lRi1sMUDyvc Pagirios Phyn Thomas remix https://youtu.be/xSMAUNeSVwA Giriu Dvasios “Nepasakyta”:https://youtu.be/XbMNpon3-vI FB: https://www.facebook.com/aistebrokenleg IG: aiste.brokenleg Šiai atlikėjai kartu su geriausiais iš geriausių Lietuvos ir užsienio muzikantų bei kūrėjų susijungus scenoje, vyksta sprogimas, vyksta sintezė, vyksta gyvenimas! O visa tai apjungia jos gilus, galingas, užburiantis balsas, kuris nepalieka abejingų, kaip ir pati atlikėja.

Miesto amfiteatras Vilniaus-Rūdės g., Vilniaus 153
18:00 - 20:00