Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Sirupas (Klaipėda) Per neįtikėtinai trumpą laiką "užaugę" tikrai nelimonadinės muzikos atlikėjai, nors ir saldžiai pasivadinę "Sirupas", savo gaivališkomis improvizacijomis stebina daugelį pozityvių žmonių. Sirupas atlieka savo kūrybos dainas. Muzikos stilius susideda iš: funky, rock, blues, jazz, reggae mišinio. Nuo pat pirmų pasirodymų juntama vienybė. Sirupas tai grupė, kuri skleidžia šilumą, žmonėms suteikia geras emocijas, leidžia klausytojams nukeliauti į spalvotą muzikos garsų pasaulį. Grupė pavadinta Sirupu, nes muzika jiems nėra vientisa, patinka daugybė muzikos žanrų, muzikantai bando varijuoti, tai lyg cukrus, kurio paragavęs negali sustoti.

Nuo scenos Sirupas liejasi nesulaikoma muzikos ir energijos lavina, suplakančia į vieną tiesiog sprogstamąjį mišinį tik jaunatviškam maksimalizmui įkandamos aprėpties dalykus: nuo pirmapradžio gerumo su žavia naivumo doze prisotintų patirčių iki kosminių dulkių...

Grupė „Sirupas" - gyvos muzikos grupė, grojanti savo kūrybos dainas!

Matas Stonkus - vocal / guitar

Evaldas Mockus - bass guitar

Dovydas Stoškus - drums

Augustas Genutis - Perkusija

 

Gerda & The Rhythmics:

Gerda Rumšienė - vokalas

Laimonas Tamošiūnas - gitara

Justinas Jakubauskas - perkusija

 

Linchette Marcel - tai post-grunge kolektyvas iš Vilniaus. Grupė susikūrė 2012 metais, kai po kelerių metų pertraukos savo laiku nemažaipasiekusios studentiškos alternatyviojo roko grupės nariai nusprendė duoti antrąjį gyvenimą savo jaunystės svajonių projektui. Grupės nariai kartu muzikuoja jau eilę metų. Kartu augo, kartu klausėsi tos pačios muzikos ir sukosi vienoje muzikinėje terpėje, kartu brendo kaip muzikiniai individai. Visa tai sukuria nepaprastą vidinę harmoniją kolektyve ir absoliutų muzikinį tarpusavio supratimą. Praeityje grupės muzikantai kartu bei su skirtingais projektais dalyvavo eilėje Lietuvos roko festivalių.

Michael Levin – vokalas, gitara,

Dr. Alex – mušamieji.

 

RITMAS KITAIP

Arūnas Banys (vadovas),

Evaldas Sidaras,

Nerijus Daunys;

Danutė Vaitekūnaitė;

Titas Jukšta.

 

Poezijos medžiotojų“ kūrybos pagrindą sudaro grupės lyderio kuriami tekstai ir eilėraščiai. Kolektyvo bendro darbo rezultatas - originali muzika, neužstrigusi vienos rūšies stiliaus rėmuose. Grupė savo kūrybą įvardija kaip muzikinę poeziją, nes tekstas yra dažniau deklamuojamas nei išdainuojamas.

 Michailas Denisenko - balsas, perkusija

Dainius Zviedrys - akustinė gitara

Aurimas Stonys - akustinė gitara

Veronika Šlionskytė - papildomas balsas, klavišiniai

Rokas Šlionskis - kajonas

 

Grupė "Viens žmogus" įsikūnijusi šiuo metu keturiuose asmenyse:

Mykolas Jokubauskas - el. gitara, vokalas.

Martynas Skestenis - būgnai.

Arvydas Timukas - bosinė gitara.

Gedas Lukšas - akustinė gitara, vokalas.

 

 

Tykiai“.  Kolektyvas susibūrė 2005 m. (pradžioje buvo  „INTRO“), laikui bėgant brendo ir keitėsi nariai, keitėsi muzika, keitėsi ir grupės pavadinimas… Grupė tarsi iš naujo gimė su nauju pavadinimu „Tykiai“. Repertuare – neo-folk, pop-jazz, light-jazz, savos kūrybos, dainuojamosios poezijos kūriniai.

Odeta Bernotaitė Stučinskienė (vokalas, klavišiniai)

Nerilė Bernotienė (smuikas, pritariamasis vokalas, klavišiniai)

Donatas Blanka (akustinė gitara, vokalas)

Alvaidas Bernotas (birbynė, lamzdelis, klavišiniai, pritariamasis vokalas)

Povilas Kunickas (bosinė gitara, kontrabosas)

Artūras Mankus (mušamieji, perkusija)